Unreal Tournament 2014 – rozwałka we wczesnej fazie alpha, gotowa do pobrania!

Unreal Tournament 2014 – rozwałka we wczesnej fazie alpha, gotowa do pobrania!

Firma Epic Games udostępniła właśnie do pobrania grę Unreal Tournament 2014. Obecnie jest ona jeszcze we wczesnej fazie alpha i można ją pobrać całkowicie za darmo. Zanim jednak to zrobicie, muście wiedzieć, że bardzo daleko jej do finalnego produktu więc po uruchomieniu możecie się nieco rozczarować. Na początek proponuje więc obejrzenie filmu z rozgrywką.

Oto wideo:

Jak widać, gra nie prezentuje sobą nic szczególnego. Brakuje tekstur, a modele broni są tylko “makietami” więc nie warto się nimi specjalnie przejmować. Ważna jest natomiast dynamika, fizyka czy ruchy graczy. Na pewno jednak można czuć się nieco rozczarowanym, szczególnie po tym gdy ekipa tworzącą nowy Unreal Tournament pokazała pierwszy koncept grafiki tej strzelanki.

Gra pojawi się na rynku prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku, więc produkcję czeka jeszcze naprawdę daleka droga. Nie warto więc się chyba jeszcze zrażać wczesną wersją pre-alpha, bo finalny produkt będzie pewnie nie do poznania.

Unreal Tournament można pobrać za darmo z tego forum (trzeba założyć konto). Dostępne są wersje na Windowsa, Maca i Linuxa. Według zapewnień twórców gry będzie ona dostępna dla wszystkich, całkowicie za darmo. Także po jej premierze. Studio Epic Games chce zarabiać na prowizji ze sprzedaży dodatkowych elementów do gry – modów i innych treści. Będą one możliwe do kupienia w specjalnym sklepie, który będzie uruchomiony wraz z grą.

Źródło: Derstandard.de

Zobacz także:

Świetny koncept grafiki z nowego Unreal Tournament

Hellraid: The Escape już do kupienia

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy